tamasha

دانلود برنامه سیگنال ارز (نرخ ارز و طلا و سکه) برای اندروید

دانلود برنامه سیگنال ارز (نرخ ارز و طلا و سکه) برای اندروید

‏‏‏‏با استفاده از این اپلیکیشن ، می توانید از قیمت لحظه ای ارز در بازار، سکه، طلا، ارز دیجیتال، خودرو، موبایل و بورس به صورت لحظه ای مطلع شوید .…

دانلود برنامه سیگنال ارز (نرخ ارز و طلا و سکه) برای اندروید

ویدئو معرفی برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

اسمارت مدیکو (دستیار سلامت و دیابت)

دستیار سلامت و دیابت

دوریالی (نرخ ارز ، سکه و طلا)

امور مالی

مدینو

مرجع کامل پزشکی

نرخ ارز نوین

نرخ لحظه ای ارز

دیابت

پزشکی و سلامت

سکه ( قیمت های لحظه ای )

امور مالی

نرخ ارز ، طلا ، سکه

امور مالی

برنامه‌های مرتبط

مثقال (نرخ ارز، سکه، طلا +خودرو)+مدیر چک

امور مالی

صراف همراه (نرخ ارز،سکه و طلا)

امور مالی

چی چند (قیمت دلار،سکه، طلا و ارز دیجیتال)

امور مالی

نیکات | پلتفرم سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال و…

سرمایه‌گذاری امن‌وآسان

قیمت آنلاین|دلار،طلا،سکه، خودرو،ارز

امور مالی

نرخ بازار – قیمت ارز و سکه و طلا

امور مالی

طلا یار ( دسترسی به آخرین نرخ طلا ، سکه و ارز و محاسبه قیمت طلا )

امور مالی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

ریموت کنترل همه کاره

ابزارهای کاربردی

کلیپ ساز تولد – میکس عکس و آهنگ

عکس و فیلم

کیبورد فارسی همه کاره – کیبورد پلاس

ابزارهای کاربردی

نقشه و مکان یاب ایران

سیر و سفر

ادابازی – دورهمی

سرگرمی

فیس اپ – ویرایش عکس تغییر چهره

عکس و فیلم

آزمون آیین نامه 1401 – قبولی تضمینی

آموزشی

سیگنال طلای جهانی به قیمت سکه

ایران اکونومیست- قیمت سکه امامی که تحت تاثیر رشد قیمت دلار و افت قیمت طلا قرار داشت. قدری رشد کرد، اما تا پایان معاملات نیمه اول روز نتوانست از مرز حساس 11 میلیون و 800 هزار تومان عبور کند و به سطوح قبلی بازگشت.

سیگنال طلای جهانی به قیمت سکه

سیگنال طلای جهانی به قیمت سکه

قیمت دلار آمریکا که عصر روز پنج‌شنبه روی 27 هزار و 100 تومان قرار داشت، معاملات امروز را با رشد 230 تومانی آغاز کرد و روی 27 هزار و 330 تومان قرار گرفت.

قیمت دلار پیش از این در معاملات پشت خطی افزایش یافته بود. قیمت درهم امارات نیز در شروع معاملات امروز به طور محدود نسبت به عصر روز پنج‌شنبه افزایش یافته و روی 7 هزار و 440 تومان قرار گرفته بود.

با ضرب کردن این عدد در نرخ تبدیل درهم به دلار (3.673) عدد 27 هزار و 327 تومان به دست می‌آمد. بر این اساس حباب قیمتی دلار با مقیاس درهم که معمولا منفی بود، نزدیک به صفر محاسبه می‌شد. در نتیجه قیمت دلار می‌توانست قدری کاهش یابد، همین اتفاق افتاد و قیمت دلار با افت محدود، معاملات نیمه اول روز را روی رقم 27 هزار و 210 تومان به پایان رساند.قیمت سکه در عبور از مرز حساس ناکام ماند

سکه امامی

قیمت سکه امامی در شروع معاملات امروز تقریبا نسبت به عصر روز پنج‌شنبه بدون تغییر بود. قیمت سکه صبح امروز 11 میلیون و 730 هزار تومان بود و در ادامه قدری رشد کرد و روی 11 میلیون و 760 هزار تومان قرار گرفت.

قیمت 11 میلیون و 800 هزار تومان یک مرز حساس مهم برای سکه بود. قیمت سکه صبح امروز نتوانست از مرز حساس عبور کند. سیگنال قیمت دلار به سکه صعودی بود، اما قیمت طلای جهانی قدری عقب‌نشینی کرده بود. این دو، اثر هم را تعدیل کردند.

با احتساب قیمت 27 هزار و 220 تومان برای دلار، اندازه حباب قیمتی سکه 11 میلیون و 760 هزار تومانی 3.85 درصد به دست می‌آمد. قیمت سکه در پایان معاملات نیمه اول روز 11 میلیون و 740 هزار تومان بود.

برای جمع‌بندی می‌توان گفت قیمت دلار معاملات امروز را با ثبت تغییراتی مثبت نسبت به عصر روز پنج‌شنبه آغاز کرد. قیمت درهم نیز معاملات را صعودی شروع کرد. قیمت دلار در ادامه قدری کاهش یافت و قیمت سکه امامی تحت تاثیر رشد قیمت دلار و افت قیمت طلای جهانی قرار داشت.

 اقتصادنیوز

قرن نو

با توجه به شرایط موجود و با توجه به کم نوسان بودن قیمت انس جهانی در حال حاضر و همچنین ثابت ماندن قیمت ارز پیش بینی می شود در روزهای آینده قیمت ها باز در همین سطح باقی بماند. البته خبرهایی هم در خصوص برجام در راه است که می‌تواند روی قیمت ارز تاثیرگذار باشد.

قرن نو

به گزارش قرن نو محمد کشتی آرای، نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه در هفته ای که گذشت به همشهری آنلاین گفت: در هفته ای که گذشت قیمت جهانی طلا تا روز چهارشنبه سیر نزولی پیدا کرد و قیمت هر انس طلا تا زیر ۱۷۲۰ دلار کاهش پیدا کرد اما از روز پنجشنبه با توجه به تحولات اقتصادی جهانی قیمت انس جهانی با ۱۹ دلار افزایش به نسبت اول هفته به ۱۷۴۷ دلار رسید و همین افزایش حدود ۲۰ دلاری قیمت انس جهانی باعث شد مجددا سیر نزولی کاهش قیمت طلا و سکه و حباب سکه که در حال تخلیه بود متوقف شود.

به گفته کارشناس ارشد طلا و جواهر، در مجموع در هفته گذشته قیمت جهانی و قیمت ارز ثابت ماند و در نتیجه قیمت طلا در بازار داخلی با ثبات همراه بود.

کشتی آرای در گفت و گو با همشهری آنلاین افزود: پنجشنبه ششم مرداد تغییرات جزیی را به نسبت شنبه یکم مرداد داشتیم. قیمت هر انس روز گذشته ۱۷۴۷ دلار بود که ۱۹ دلار به نسبت اول هفته افزایش داشت، قیمت نقره با یک دلار افزایش به ۱۹ دلار و ۵۸ سنت رسید.

وی ادامه داد: همچنین قیمت سکه طرح قدیم با ۵۰ هزار تومان کاهش روز گذشته به ۱۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید با ۶۰ هزار تومان افزایش هفتگی به ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. نیم سکه با ۲۰ هزار تومان به نسبت اول هفته به ۸ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۲۰ هزار تومان افزایش هفتگی در آخرین روز از معاملات هفتگی روز گذشته ۵ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان داد و ستد شد. سکه های یک گرمی بانک مرکزی تغییری نداشت و هر قطعه سکه یک گرمی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

کشتی آرای گفت: قیمت هر مثقال طلای آب شده هم با نوسانات معمول طول هفته پنج شنبه به نسبت اول هفته تغییری نداشت و هر مثقال طلای آب شده ۵ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان بود.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: هر گرم طلای ۱۸ عیار هم بدون تغییر هفتگی روز گذشته یک میلیون و ۳۶۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار هم روز گذشته بدون تغییر هفتگی به یک میلیون و ۸۲۲ هزار تومان مبنای معاملات و داد و ستد بود.

کارشناس طلا و جواهر در خصوص نوسانات قیمت در هفته پیش رو نیز گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم با نزدیک شدن به ماه محرم حباب سکه در حال کاهش است، دلیل کاهش قیمت سکه هم کاهش تقاضا در بازار است.

وی اضافه کرد: در هفته ای که گذشت شاهد کاهش قیمت ارز هم بودیم؛ به طور متوسط هر دلار آمریکا ۲۵۰ تومان، یورو ۲۳۰ تومان و درهم امارات ۱۰۰ تومان کاهش هفتگی را در بازار داشتند که تاثیر مثبتی بر کاهش و ثبات قیمت ها در بازار گذاشت. آخرین نرخ دلار آمریکا در هفته ای که گذشت بدین ترتیب بود: دلار آمریکا ۳۱ هزار و ۷۸۰ تومان، یورو ۳۲ هزار و ۴۲۰ تومان و درهم امارات ۸ هزار و ۷۸۰ تومان در بازار آزاد مبنای معاملات بود.

کشتی آرای پیش بینی کرد: پیش بینی می شود با توجه به شرایط موجود و با توجه به کم نوسان بودن قیمت انس جهانی در حال حاضر و همچنین ثابت ماندن قیمت ارز در روزهای آینده قیمت ها باز در همین سطح باقی بماند. البته خبرهایی هم در خصوص برجام در راه است که می تواند روی قیمت ارز تاثیرگذار باشد.

سکه بازهم ۱۰ میلیون و نیم را رد کرد/ سیگنال غلط بازار ساز به بازار آزاد قیمت ها!

قیمت انواع ارز امروز برخلاف روزهای گذشته هم در بازار آزاد و هم صرافی بانک ها افزایش یافت، این افزایش قیمت موجب شد تا قیمت سکه دوباره به ۱۰ میلیون و نیم برسد و دلار آزاد نیز ۲۲ هزار ۵۵۰ تومان شود.

سکه بازهم ۱۰ میلیون و نیم را رد کرد/ سیگنال غلط بازار ساز به بازار آزاد قیمت ها!

اسدالله خسروی؛ بازار: با وجودی که طی ۲ روز گذشته قیمت سکه و ارز رشد آنچنانی نداشت و در مقاطعی از زمان نیز بهای این کالاها کاهشی بود اما امروز تقاضا برای خرید آن در بازار بالا رفت و قیمت انواع ارز و سکه افزایشی شد. افزایش قیمت ها در بازار سکه امروز امروز در حالی اتفاق افتاد که قیمت سکه عصر روز دوشنبه به یکباره فرو ریخت و از ۱۰ میلیون ۵۰۰ هزار تومان به زیر ۱۰ میلیون رسید. در این میان رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران طی گفتگویی با «بازار» علت ارزانی سکه را کاهش سطح میزان تقاضا و تاثیر برخی اخبار در فضای مجازی نسبت به کاهش قیمت این کالا در بازار عنوان کرد، البته دیروز دوباره با وجود تقاضای اندک برای خرید قیمت سکه اما با رشد خزنده ای همراه شد ولی قیمت سکه تمام بهار آزادی همچنان زیر ۱۰ میلیون قرارگرفت.

دلار ۲۲ هزار ۵۵۰ تومانی و یوروی ۲۵ هزار ۲۰۰ تومانی در تابلو صرافی بانک ها امروز برخلاف دو روز گذشته، تقاضا برای سکه در بازار بدنبال رشد نرخ ارز افزایشی شد و با حدود ۶۰۰ تومان افزایش، قیمت این کالا بازهم به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان رسید. معامله گران سکه و ارز امروز در حالی با رشد قیمت ها در بازار مواجه اند که قیمت دلار ۲۲ هزار ۵۵۰ تومانی و یوروی ۲۵هزار ۲۰۰ تومانی در تابلو صرافی بانک ها نقش بسته است. این افزایش قیمت ارز در صرافی بانک ها نشان از رشد قیمت ارز در بازار آزاد این کالا دارد و بازار ساز برای نزدیک کردن قیمت ها به بازار آزاد دنباله رو قیمت بازار آزاد شده است. البته خیلی از اقتصاددانان و خبرگان مالی معتقدند سیاست افزایش نرخ ارز توسط بازار ساز برای جلوگیری از افزایش قیمت این کالا تاکنون پاسخگو نبوده است.  

پیروی از بازار آزاد سیاستی غلط است زیرا زمانی که مردم دلار ۲۲ هزار تومانی را در تابلو صرافی بانک ها مشاهده می کنند به این یقین می رسند که قیمت ها افزایشی است و این روند باعث گرانتر شدن قیمت در بازار آزاد ارز و شکل گیری تورم انتظاری می شود

بازار ساز ارز برای کاهش قیمت ها کارایی ندارد! محسن صادقی کارشناس مالی در گفتگو با «بازار» گفت: زمانی که قیمت ارز در بازار آزاد افزایشی است بالابردن قیمت ارز در صرافی بانک ها سیاستی اشتباه و بی نتیجه است چرا که بازار ساز رهرور قیمت گذاری بازار آزاد می شود.

وی افزود: زمانی که مردم دلار ۲۲ هزار تومانی را در تابلو صرافی بانک ها مشاهده می کنند به این یقین می رسند که قیمت ها افزایشی است و این روند باعث گرانتر شدن قیمت در بازار آزاد ارز و شکل گیری تورم انتظاری می شود. این کارشناس مالی خاطرنشان کرد: دولت و بانک مرکزی باید از ابزارهای دیگر برای ممانعت از رشد قیمت ارز در بازار استفاده کند یکی از این راهها مجاب کردن صادرکنندگان به آوردن ارزهای خارجی به داخل و برنامه ریزی درست و هوشمندانه بانک مرکزی در تامین نیاز متقاضیان واقعی ارز در بازار است. صادقی حرکت بازار ساز ارز با گران کردن قیمت این کالا متناسب با گرانی آن در بازار ارز را سیاستی نامعقول عنوان کرد و افزود: وقتی قیمت ارز در صرافی بانک ها افزایش می شود سیگنال گرانتر شدن آن به بازار آزاد داده می شود.

دلار گران سکه و طلا را گران کرد افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی‌های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما با وجود افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده است و فعالان این بخش می‌گویند که قیمت‌ها متأثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده‌اند.   هم اکنون در بازار آزاد  قیمت دلار ۲۲ هزار و ۵۵۰ تومان، یورو ۲۵ هزار و ۲۰۰تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است. گزارش خبرنگار ما در بازار حاکی است که صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند. همچنین قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۴ هزار و ۲۴۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان است. طلای ۱۸ عیار ۹۵۸ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت طلا و سکه نیز که تابع نوسان قیمت ارز و انس جهانی هستند امروز در بازار گران شدند. قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید اکنون ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۲۸ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. قیمت نیم‌سکه بهار آزادی نیز ۵ میلیون و ۲۵۰هزار تومان، ربع ‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین و داد و ستد می شود. امروز نیز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار،   ۲۱ هزار و ۲۶۸ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۲۳ هزار و ۹۹۲ تومان و ۷ ریال  و قیمت پوند انگلیس را ۲۶ هزار و ۷۱۳ تومان و ۶ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان است.  

قولی که رئیس کل به نمایندگان مجلس داد؛ بازار را سامان می بخشم! به گزارش بازار، نمایندگان مجلس اخیرا با دعوت از رئیس کل بانک مرکزی به خانه ملت، خواهان علل افزایش نرخ ارز در بازار و چاره جویی برای ساماندهی این بازار آشفته شدند. همتی هفته گذشته با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس، قول داد بازار را سامان بخشد و با فشار به صادر کنندگان برای بازگشت ارزهای صادراتی، اقدام به برنامه ریزی برای تعادل قیمت ها در بازار ارز کند. اما با گذشت چندین روز از این زمان نه فقط اقدام در خور توجه ای در بازار ارز نشده است بلکه قیمت ها روز به روز افزایش می یابد افزایش قیمتی که تورم را تشدید و باعث افزایش سطح عمومی قیمتها در بازار می شود.

کلمات کلیدی

android , apk , application , game , اندروید , برنامه موبایل , بازی موبایل , بازی برای اندروید , برنامه برای اندروید , قیمت طلا , سکه و ارز , نرخ ارز , تحلیل بازار ارز

سیگنال دلار به قیمت سکه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا