نرم افزار

دانلود HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 تصویربرداری از ویندوز

دانلود HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 تصویربرداری از ویندوز

دانلود HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 نرم افزار تصویربرداری از محیط ویندوز دانلود HyperCam عکس گرفتن و فیلم برداری از دسکتاپ ویندوز

دانلود HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 تصویربرداری از ویندوز

دانلود HyperCam 3.5.1310.06 نرم افزار تصویربرداری از محیط ویندوز

نرم افزار قدرتمند تصویربرداری از محیط ویندوز

HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 یک نرم افزار قدرتمند برای ضبط فعالیت های صفحه نمایش می باشد, که دارای ابزار ویرایشی قدرتمندی برای این منظور میباشد که امکاناتی از جمله پیوست را ارائه میدهد. رابط کاربری بسیار آسان و زیبایی دارد و به شما اجازه میدهد تا کل صفحه نمایش یه یک قسمت خاص و یا یک پنجره به خصوص را انتخاب کرده و بلافاصله به ضبط فیلم بپردازید, در حالت کلی سه گزینه برای شما وجود خواهد داشت: ضبط کل صفحه نمایش, ضبط قسمت دخواهی از صفحه و یا ضبط یک پنجره.تنظیمات برنامه HyperCam به صورت استاندارد تعریف شده اند ولی توصیه میشود برای ساخت کیفیت دلخواه با حجمی مناسب از منوی تنظیمات گزینه های موردنظر را تغییر دهید اما در حالت کلی کیفیت استاندارد برای ضبط تعریف شده است. به طور مثال می توانید کیفیت های خروجی و فرمت های خروجی را تعیین کنید و یکی از فرمت ها مانند WMV, AVI, ASF را انتخاب کنید, به علاوه همه این امکانات امکان ضبط صدا نیز وجود خواهد داشت! و همانند چیزی که در بالا گفته شد کیفیت و فرمت خروجی صدا را نیز می توانید بسته به خواست خود تغییر دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار HyperCam را ازسایت یاس دانلود دریافت نمایید.

از دیگر ویژگی های نرم افزار HyperCam تعریف کلیدهای میانبر سریع به نرم افزار است که با این امکان میتوانید کاملا سریع عملیات ضبط را انجام دهید و عملیات توقف و ادامه و ضبط را با استفاده از کلیدهای میانبر انجام دهید. همچنین این امکان نیز وجود خواهد داشت که هنگام ضبط از صفحه نمایش عکس بگیرید. قابلیت دیگری نیز در این برنامه وجود دارد که آن امکان ضبط اشاره گر ماوس میباشد که با این قابلیت می توانید فیلم های آموزشی و راهنماهایی ویدئویی همانند آنچه در اینترنت به دفعات می بینیم بسازید. چیزی که شگفت انگیز جلوه میدهد تاثیر ناچیز نوع سیستم رایانه کار میباشد با این معنی که نرم افزار HyperCam بر روی هر نوع سیستم عاملی حتی بر روی سیستم عامل با منابع کم و سطح پایین قابل نصب و اجرا میباشد و کوچکترین عملکردی از نرم افزار کم نمی شود.

– قابلیت ایجاد فایل های کم حجم با فرمت AVI

– ساخته شده برای رسانه های ویرایشگر

– دارای کلیدهای میانبر

– قابلیت انتخاب قسمت دلخواه برای ضبط

– دارای حالت سوژه متحرک(قسمت جذب زیر مکان نما)

– شامل جعبه متن پاپ آپ اختیاری

– ضبط صدا به صورت اختیاری

– امکان غیرفعال کردن ضبط اشاره گر ماوس

– توانایی ضبط ویدئو در حالت Overlay

ابزار مورد نیاز نصب نرم افزار:

DirectX 8.0

(برای مشاهده در سایز اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود HyperCam

HyperCam is a tool developed to help you record screen activity, while also offering a dedicated video editor to join and trim recordings.The interface is very easy to use and lets you choose the area to record instantly, with three different options at your disposal: region, full screen or a user defined window.

منبع

دانلود HyperCam Business Edition 6.1.2006.05 تصویربرداری از ویندوز
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا