نرم افزار

دانلود Extreme Football 5082

دانلود Extreme Football 5082

بازی Extreme Football به شما امکان می دهد با دوستان خود بازی فوتبال 3 در مقابل 3 را در مقابل بازیکنان سراسر جهان انجام دهید. این یک بازی فوتبال چند نفره موبایل است که توسط استودیوی 9M Interactive توسعه یافته و منتشر شده است. شما می توانید در این بازی قفل بازیکنان را باز کرده و آنها را جمع آوری کنید.

دانلود Extreme Football 5082

Extreme Football : 3on3 Multiplayer Soccer v5082 – دانلود بازی فوتبال خیابانی برای اندرویدنسخه معمولی و اصلی بازی + دیتا + تریلر گیم پلی  بازی

بازی Extreme Football به شما امکان می دهد با دوستان خود بازی فوتبال 3 در مقابل 3 را در مقابل بازیکنان سراسر جهان انجام دهید. این یک بازی فوتبال چند نفره موبایل است که توسط استودیوی 9M Interactive توسعه یافته و منتشر شده است. شما می توانید در این بازی قفل بازیکنان را باز کرده و آنها را جمع آوری کنید. همه بازیکنان به صورت جداگانه مهارت های ویژه خود را دارند. همچنین می توانید در مسابقات 1 در مقابل 1، 2 در مقابل 2 و 3 در مقابل 3 شرکت کنید. برای صعود از رده های محلی و جهانی خود را به چالش بکشید. یک باشگاه تشکیل دهید و یا با دوستان خود به یک باشگاه بپیوندید یا به آن بپیوندید یا به افراد درخواست دهید تا نکات خود را با آنها به اشتراک گذاشته و با یکدیگر بازی کنید. شما همچنین می توانید شخصیت های خود را با جمع آوری پوسته های مختلف سفارشی کنید.

راهنمای آموزش نصب بازی Extreme Football:1- فایل نصب (apk) بازی را دانلود و نصب کنید.2- پس از دانلود و استخراج فایل دیتا از حالت فشرده، پوشه com.ninemgames.football موجود در آن را در مسیر پوشه Android/obb حافظه دستگاه اندروید خود قرار دهید.3- بازی را اجرا کنید.

3vs3 Extreme Football!!

حجم فایل: 404.7 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

خیلی خوب بود مرسی

منبع

دانلود Extreme Football 5082
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا