نرم افزار

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 نرم افزار بازیابی تصاویر

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 نرم افزار بازیابی تصاویر

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 + Portable – نرم افزار بازیابی تصاویر دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise نرم افزار بازیابی تصاویر

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 نرم افزار بازیابی تصاویر

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 + Portable - نرم افزار بازیابی تصاویر

| نرم افزار بازیابی تصاویر |

7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 + Portable نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند، در زمینه بازیابی تصاویر، ویدیوها و فایل‌های صوتی از انواع حافظه‌های ذخیره‌سازی است. اگر شما نیز به تازگی بخشی از اطلاعات بسیار مهم خود را در کامپیوتر از دست داده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در نهایت اطمینان خاطر، با استفاده از 7Data Photo Recovery داده‌های حذف شده‌تان را بازیابی نمایید. امروزه نرم‌افزارهای متعددی برای بازیابی اطلاعات حذف شده در مارکت وجود دارد که هریک از آنان، بر نوع خاصی از داده‌ها تمرکز دارند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، نرم افزاری را برای شما در نظر گرفته‌ایم که فایل‌های مالتی‌مدیا را به ساده‌ترین شکل ممکن برایتان بازیابی می‌کند.

به طور کلی، این نرم افزار از انواع حافظه‌های USB، مموری کارت، هارد دیسک، فلش مموری، دوربین‌های دیجیتال و … پشتیبانی می‌کند و شما کاربران به سادگی می‌توانید تصاویر، فایل‌های ویدیویی و صداهای صوتی را از انواع دیسک‌های مذکور بازیابی نمایید. این برنامه ضمن پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع فرمت‌ها و قابلیت پیش‌نمایش فایل‌ها پیش از ریکاوری، یکی از بهترین گزینه‌ها برای بازیابی اطلاعات شما به شمار می‌رود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار 7Data Photo Recovery را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار 7Data Photo Recovery Enterprise :

– قابلیت بازیابی داده‌ها بر اثر حذف‌های تصادفی، حملات ویروس‌ها، فرمت‌ شدن حافظه و …

– قابلیت بازیابی تصاویر، موزیک‌ها و فایل‌های ویدیویی در انواع فرمت‌های رایج

– پشتیبانی از هارد دیسک‌های اینترنال/اکسترنال، فلش مموری، مموری کارت، دوربین‌های دیجیتال و …

– دارا بودن رابط کاربری زیبا و ساده

– پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع فرمت‌های مالتی‌مدیا

منبع

دانلود 7Data Photo Recovery Enterprise 1.6 نرم افزار بازیابی تصاویر
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا