نرم افزار

دانلود نرم افزار FlashBoot v3.3h ساخت فلش دیسکهای بوتیبل از ویندوز، دیسک نجات و …

دانلود نرم افزار FlashBoot v3.3h ساخت فلش دیسکهای بوتیبل از ویندوز، دیسک نجات و …

دانلود نرم افزار FlashBoot ابزاری ساده که توسط آن قادر خواهید بود فلش دیسک خود را Bootable کرده و سیستم را از طریق درایو USB بوت کنید.

دانلود نرم افزار FlashBoot v3.3h ساخت فلش دیسکهای بوتیبل از ویندوز، دیسک نجات و ...

FlashBoot نرم افزاری ساده برای ساخت فلش دیسکهای بوتیبل است که توسط آن قادر خواهید بود بر روی فلش دیسک خود ابزارهای Bootable مانند ویندوز، دیسکهای نجات، نرم افزارهای پارتیشن‌بندی، ابزارهای پیکربندی اولیه سخت افزاری و … را نصب و به جای استفاده از CD و DVD از طریق درایو USB آنها را بوت کنید. دیسکهای قابل حمل (فلش) که از طریق پورت USB به سیستم متصل می‌شوند بسیاری از مشکلات فلاپی‌ها و دیسکها را ندارند. حجم بالای فلشها نسبت به فلاپی و CD و DVD، بالاتر بودن سرعت انتقال اطلاعات در USB، امکان حذف و بازنویسی اطلاعات جدید، وزن و حجم کم، ظهور دستگاه‌های پخش با قابلیت پشتیبانی از فلش دیسک نظیر تلویزیون و … باعث شده است که تقریبا هر کاربری یک فلش دیسک متناسب با کاربری خود همیشه به همراه داشته باشد. با استفاده روز افزون از این حافظه‌های قابل حمل، امکان انتقال نرم افزارهای بوتیبل به دیسک فلش و همراه بودن مستمر آنها، برای بسیاری از کاربران مفید و ضروری است.

با استفاده از نرم افزار فلش بوت می‌توانید یک فلش دیسک بوتیبل از ویندوز یا دیگر ابزارهای کاربردی مورد نظر ایجاد و آنها را همیشه همراه خود داشته باشید، علاوه بر آن سرعت خواندن و نصب اطلاعات از روی فلش دیسک چندین برابر CD و DVD است و به این ترتیب ضمن افزایش سرعت کار شما، از استهلاک بی رویه دیسکها و نیز درایوهای CD/DVD ROM جلوگیری خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

منبع

دانلود نرم افزار FlashBoot v3.3h ساخت فلش دیسکهای بوتیبل از ویندوز، دیسک نجات و …
softsara.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا