نرم افزار

دانلود بازی Burgers برای PC

دانلود بازی Burgers برای PC

دانلود بازی Burgers برای PC دانلود بازی Burgers برای کامپیوتر بازی سربازان کوچک بازی جدیدی در سبک اکشن است که در سال 2016

دانلود بازی Burgers برای PC

دانلود بازی Burgers برای PC

| بازی سربازان کوچک |

| نسخه PROPHET |

Burgers بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال 2015 توسط Storm Sharks ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در بازی Burgers ، شما در نقش گروهی از سربازان کوچک هستید که به منظور کشف اطلاعات از فعالیت هایی مرموز و ناشناخته در یک شهر ، به مأموریت پرداخته اند. در ابتدا به این سربازان گفته شد که مأموریتی سریع و آسان را در پیش خواهند داشت ، اما زمانی که آنان به این شهر کوچک وارد می شوند ، با وضعیتی غیر قابل تصور رو به رو می شوند !

این سربازهای کوچک با گذشت از جان و مال ، برای نجات دنیا تلاش می کنند. اگر شما تجربه بازی های قدیمی همچون سرباز کوچک را در پلی استیشن 1 داشته اید ، بازی Burgers برایتان همان حال و هوا را در پی خواهد داشت. در این بازی شما می توانید با پش بردن مراحل ، کاراکترهای جدید را آزاد کرده و اسلحه های جدید خریداری کنید و به جنگ با دشمنان و هرج و مرج های شهری بپردازید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Burgers را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Burgers1

Burgers3

حداقل سیستم مورد نیاز :

Os: Windows Xp, Vista, Windows 7 , Windows 8, Windows 10Processor: Intel I3 Or Amd EquivalentGraphics: Intel Hd GraphicsDirectx: Version 9.0cNetwork: Broadband Internet Connection

–  فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

–  هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–  کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–  در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Burgers برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا