نرم افزار

دانلود بازی Bulb Boy برای PC

دانلود بازی Bulb Boy برای PC

دانلود بازی Bulb Boy برای PC بازی جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال 2015 توسط Bulbware ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

دانلود بازی Bulb Boy برای PC

دانلود بازی Bulb Boy برای PC

| بازی پسرک لامپی |

| نسخه HI2U |

Bulb Boy بازی جدیدی در سبک ماجرایی می باشد که در سال 2015 توسط Bulbware ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در یک شب غم انگیز ، پسرک لامپی با یک کابوس ترسناک از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که یک نیروی شیطانی ، در خانه لامپی آنان نفوذ کرده و خانواده اش ناپدید شده اند. یک هیولای خبیث نیز در تاریکی به کمین نشسته است ، برای موفقیت در این بازی شجاعت و مهارت لامپی خود را جمع کرده و برای نجات خانواده خود در تلاش باشید ، نور را در وجود خودتان بیابید !

در خانه لامپی کاوش کرده و با موجودات خبیث بسیاری که در آن هستند به مبارزه بپردازید. تمامی هیولاها را در اشکال مختلف از میان ببرید تا نور را مجددا به خانه بازگردانید. لامپی که در سر این پسرک قرار دارد علاوه بر روشنایی با شوک های الکتریکی می تواند او را در شرایط مختلف زنده نگه دارد. به Bulb Boy بپیوندید و رمز و رازهای مخفی شده در خانه را کشف کنید تا خاناوده پسرک حبابی را به سلامت به خانه بازگردانید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Bulb Boy را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Bulb1

Bulb3

حداقل سیستم مورد نیاز :

    OS: Windows 7, 8, 8.1, 10Processor: Intel i3Memory: 2 GB RAMGraphics: Intel HD 4000

–    فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و نصب کنید.

–    هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–    کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–    در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Bulb Boy برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا