زندگی

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی: مرحله به مرحله و تصویری

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی: مرحله به مرحله و تصویری

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی به صورت مرحله به مرحله و تصویری. آموزش درست کردن اوریگامی قلب به صورت 3 بعدی. اوریگامی قلب 3 بعدی

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی: مرحله به مرحله و تصویری

صورتی‌ها: قلب‌های اوریگامی می‌توانند یک گزینه مناسب به عنوان هدیه در برخی از روزهای سال مانند ولنتاین یا سالگرد تولد و … باشند. در این بخش قصد داریم آموزش ساخت اوریگامی قلب سه بعدی را تقدیم شما کنیم. آموزش درست کردن اوریگامی قلب ۳ بعدی مرحله به مرحله و به صورت تصویری خواهد بود.

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی

بعد از ساخت این قلب‌های سه بعدی می‌توانید آن‌ها را هدیه دهید یا در تزئینات جشن‌های خانگی مختلف استفاده کنید. چیزی که این قلب‌های سه بعدی را بیشتر از قلب معمولی جذابتر می‌کند این است که مانند صدف می‌تواند باز شود.

اگر در ساخت اوریگامی قلب سه بعدی از کاغذ معمولی نازک استفاده می‌کنید می‌توانید با چسب نیز محکم کاری کنید. پس از ساخت می‌توانید از آن به عنوان جعبه هدیه نیز استفاده نمایید.

در ادامه می‌توانید با دنبال کردن تصاویر و مراحل ساخت اوریگامی قلب سه بعدی خیلی راحت آن را بسازید.

در ابتدا قسمت داخلی کاغذ را از بالا به پایین از وسط تا کرده و سپس باز کنید. سپس مانند تصویر زیر به صورت عمود بر خط تا یک قسمت دو اینچی در وسط کاغذ در نظر بگیرید و فقط آن قسمت را تا کنید. حالا همانند تصویر آخر از چپ و راست کاغذ را تا وسط تا بزنید.

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی

حالا مانند تصویر اول و دوم کاغذ را از بالا به پایین از وسط تا کنید. سپس در ذهن خود قسمت بالای کاغذ را به ۴ قسمت مساوی تفسیم کنید. حالا گوشه بالا راست کاغذ را به اندازه یکی از قسمت‌های در نظر گرفته شده به صورت مورب تا کنید. نیازی نیست دقت زیادی به خرج دهید.

آموزش اوریگامی قلب

حالا مانند تصویر زیر گوشه سمت چپ را تا گوشه سمت راست تا کنید و سپس این کار را برای سمت دیگر انجام دهید. باید شکل V در وسط کاغذ پدید آید. سپس گوشه‌های داخلی را طبق روال شکل زیر تا کنید.

مطلب پیشنهادی برای شما:

♦ چطور یک جعبه مقوایی کوچک بسازیم

ساخت قلب سه بعدی

حالا تمام خط های تا شده را باز کنید. گوشه پایین چپ کاغذ را تا وسط کاغذ تا کنید. گوشه‌ها را باز کرده و سپس ‌آن‌ها را به شکل قبلی تا کنید. حالا با توجه به شکل زیر این مرحله را تکمیل کنید.

آموزش اوریگامی قلب

در این مرحله می‌توانید مراحل را مانند تصویر زیر تکمیل کنید و ادامه دهید.

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی

حالا مدل را بچرخانید تا کمی هم بر روی لبه‌های مخالف کار کنید. حالا مانند تصویر گوشه سمت چپ و راست را تا وسط کار تا کنید و سپس باز کنید. حالا مراحل تا کردن همانند مراحل قبلی و طبق شکل زیر دنبال کنید.

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی

در این مرحله حالت پاکتی کار تکمیل می‌شود. قلب را بگیرید و سپس گوشه های چپ و راست را برعکس کنید. مانند تصویر دوم قسمت الماسی را تکمیل کنید. با فشار بر روی الماس از بالا، قلب را ببندید.

آموزش اوریگامی قلب

حالا با انجام مراحل تصویری زیر، کار را به اتمام برسانید.

آموزش اوریگامی قلب

برای اینکه بتوانید مراحل را به طور دقیق لمس کنید، آموزش ویدیویی آن را نیز آماده کرده‌ایم که می‌توانید مشاهده کنید.

مراحل ساخت اوریگامی قلب سه بعدی در اینجا به اتمام رسید. امیدواریم این آموزش مورد پسند شما قرار گرفته باشد. لطفا نظرات خودتان را در مورد این آموزش با ما در میان بگذارید.

در ادامه این صفحه از مجله را نیز ببینید:

♦ آموزش اوریگامی‌های مختلف به صورت تصویری و کاملا رایگان

منبع

ساخت اوریگامی قلب سه بعدی: مرحله به مرحله و تصویری
suratiha.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا