زندگی

راز عجیب طول عمر پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی!

راز عجیب طول عمر پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی!

پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی در یک مصاحبه تلویزیونی از راز عجیب عمر طولانی‌ اش پرده برداشت.

راز عجیب طول عمر پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد سالخورده استرالیایی خوردن مغز مرغ را یکی از راز‌های طول عمر خود می‌داند که موجب شده تا او اکنون ۱۱۱ سال سن داشته باشد. «دِکستر کروگِر» که یک دامدار بازنشسته است به عنوان مسن‌ترین مرد استرالیا به شمار می‌رود. «جان تیلور»، بنیانگذار کتاب رکورد‌های استرالیا تایید کرد که کروگر تبدیل به مسن‌ترین فرد استرالیایی شده است. او روز دوشنبه صدوبیست و چهارمین روز از وارد شدن خود به سن ۱۱۱ سالگی را جشن گرفت که با این حساب یک روز مسن‌تر از کهنه سرباز جنگ جهانی اول «جک لوکت» که در سال ۲۰۰۲ درگذشت به شمار می‌رود.

کروگر به تازگی در یک مصاحبه تلویزیونی راز‌های طول عمر خود را بازگو کرده است. در این مصاحبه که در خانه سالمندان محل اقامتش در شهر «روما»، در ایالت کوئینزلند انجام شد او در این باره گفت: «مغز‌های مرغ. می‌دانید مرغ‌ها دارای یک سر هستند و در داخل آن یک مغز وجود دارد. آن‌ها خوشمزه هستند. درون آن‌ها یک نیش کوچک وجود دارد.»

بیشتر بخوانید

«کِرِگ کروگر»، پسر ۷۴ ساله دکستر می‌گوید زندگی ساده پدرش، راز طول عمر او محسوب می‌شود. «ملانی کالوِرت» مدیر خانه سالمندان در مورد کروگر که در حال نگارش کتاب زندگی نامه اش است می‌گوید: «او یکی از سرزنده‌ترین ساکنان این مرکز به شمار می‌رود، حافظه او در ۱۱۱ سالگی واقعا شگفت انگیز است.»

گفتنی است؛ پیش از دکستر، «کریستینا کوک»، مسن‌ترین شهروند استرالیایی به شمار می‌رفت که در سال ۲۰۰۲ در حالی که ۱۱۴ سال و ۱۴۸ روز داشت درگذشت.

راز طول عمر پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی

انتهای پیام/

منبع

راز عجیب طول عمر پیرمرد ۱۱۱ ساله استرالیایی!
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا