زندگی

حمایتهای فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است

حمایتهای فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است

مراسم تقدیر از بازیکنان تیم فوتبال فولاد هرمزگان به مناسبت صعود به لیگ دسته یک کشور با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان ، مدیران این شرکت و رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان برگزار شد.

حمایتهای فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است

‎به گزارش شمانیوز :  عطاء معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در این مراسم گفت: ورزش از اولویت های کاری ما است و سعی خواهیم کرد تا جایی که بتوانیم از ورزش استان حمایت کنیم. وی با اشاره به فعالیتهای ورزشی در فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان همواره به امر ورزش کارکنان و خانواده های آنها توجه ویژه ای دارد و در حال حاضر ۱۵ تیم ورزشی کارکنان فولاد هرمزگان در عرصه های استان ، کشور و‌بین المللی در حال فعالیت هستند . وی خاطر نشان کرد: بی شک مردم استان نیز از فعالیتهای ورزشی فولاد هرمزگان نفع خواهند برد و  تلاش میکنیم در حوزه ورزش استان نیز در چهارجوب قوانین و مقررات اقدامات مناسبی را انجام‌دهیم .

‎در این مراسم قاسم رنجبریان رئیس هیات فوتبال هرمزگان گفت: حمایت فولاد هرمزگان از ورزش  بسیار خوب بوده است و امیدوارم این حمایت ها بیشتر شود. رئیس هیات فوتبال هرمزگان بیان داشت: مجموعه هیات فوتبال در کنار تیم های فوتبال فولاد هرمزگان بوده است و این همراهی همچنان ادامه خواهد داشت.

‎محمد کارگران مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان نیز گفت: تیم فوتبال امید فولاد هرمزگان از آذرماه سال گذشته فعالیت خود را شروع کرد و پس از قهرمانی در لیگ امید های استان به مسابقات امیدهای کشور راه یافتند و  با درایت کادر فنی ، سرپرست و بازیکنان تیم به لیگ یک امیدهای کشور  راه یافتند و از مهرماه مسابقات آن ها شروع خواهد شد.وی ضمن تشکر از مجموعه فولادهرمزگان گفت: مدیرعامل و معاونین فولاد هرمزگان حمایت خود را از ورزش مجموعه فولاد اعلام کرده اند و انشاا… با این حمایت آن ها شاهد پیشرفت ورزش این مجموعه در کشور خواهیم بود.

‎تیم امیدهای فولاد هرمزگان چندی پیش موفق شد به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور صعود کند.

منبع

حمایتهای فولاد هرمزگان از ورزش استان ستودنی است
www.shomanews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا