بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق ( نیمه اول 1 - SOZWEB.ir
مجله زندگی

بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق ( نیمه اول 1

بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق ( نیمه اول 1

نمایش بازیکنان در بازی های گذشته، 11 نفر از بهترین‌هایش را برای مصاف با عراق که هیچ گاه دیدار آسانی برای ما نبوده، به صف کند.

بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق ( نیمه اول 1

بازی تعیین کننده تیم ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت 21 امشب آغاز شد.نیمه اول یک صفر به نفع ایران تمام شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، نیمه اول بازی ایران و عراق با تک گل سردار آزمون به نفع ایران تمام شده است

دراگان اسکوچیچ تیم ملی را با تغییرات زیاد نسبت به بازی برابر کامبوج و با دو تغییر نسبت به دیدار برابر بحرین به مصاف شاگردان کاتانچ خواهد فرستاد.

سرانجام روز سرنوشت ساز فوتبال ایران در شرایطی از راه رسید که تیم ملی با اسکوچیچ موفق به کسب سه پیروزی روحیه بخش مقابل هنگ کنگ، بحرین و کامبوج شده است، اما مطابق انتظار عراق نیز دو دیدار برابر کامبوج و هنگ کنگ را با پیروزی سپری کرد.

تا حالا برای اینکه کارمان به اما و اگر نکشد، با توجه به 17 امتیازی بودن عراق در پایان هفته هفتم مسابقات و 15 امتیازی بودن تیم ملی ایران، نیاز به کسب پیروزی و سه امتیاز مسابقه داریم.

نگاهی به ترکیب اصلی تیم ملی هم همین موضوع را عیان می‌سازد و دراگان اسکوچیچ در مصاف با شاگردان کاتانچ سعی کرده با در نظر گرفتن نمایش بازیکنان در بازی های گذشته، 11 نفر از بهترین‌هایش را برای مصاف با عراق که هیچ گاه دیدار آسانی برای ما نبوده، به صف کند.

برای رسیدن به این منظور همانطور که انتظار می‌رفت، علیرضا بیرانوند پس از استراحت در مقابل کامبوج به ترکیب اصلی بازگشته و وظیفه حراست از دروازه تیم ملی جلوتر از عابدزاده، نیازمند و اخباری به او سپرده شده است.

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاج صفی (کاپیتان) ، شجاع خلیل زاده، سعید عزت الهی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نورالهی، علی قلی زاده و سردار آزمون

گفتنی است، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، کریم انصاریفرد، میلاد سرلک، پیام نیازمند، سامان قدوس، مهدی ترابی، جعفر سلمانی، مجید حسینی، کاوه رضایی، امیر عابدزاده و مهدی قائدی ملی پوشانی هستند که در نیمکت ذخیره حضور دارند.

دیدار تیم ملی ایران و عراق در چارچوب هفته هشتم و پایانی مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و 2023 جام ملت های آسیای چین، از ساعت 21 با سوت ایلگیز تانتاشف در ورزشگاه المحرق بحرین که البته شرایط خوبی هم از نظر چمن ندارد، آغاز می شود.

منبع

بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق ( نیمه اول 1
www.vaghtesobh.com

مطالب مرتبط

ایران یک

ترکیب تیم ملی ایران برای جدال با عراق

تاریخ و ساعت بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

پخش زنده مسابقه فوتبال ایران

کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران می‌ماند

ایران یک

صعود تیم ملی، پرونده فاجعه قرارداد ویلموتس را به سایه نَبَرد/ مقصران بیخ گوش ما هستند!

تست کرونای اسکوچیچ و هاشمیان منفی شد

از سراسر وب

تیم ملی باید مراقب حواشی دیدار با بحرین باشد

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ‌کنگ مشخص شد

بررسی حالت‌های صعود ایران پس از بازی امشب مقابل عراق

دکمه بازگشت به بالا